Заморожені корми для акваріумних риб

zamorozhennyj-korm-dlya-ryb-akvaria

Вперше заморожені корми для акваріумних риб почали масово виготовлятися в Америці на початку 50-х років. Уже в перший рік продажів вони з успіхом потіснили ринок торгівлі живими кормами. Головними причинами такого зльоту продажів є зручність зберігання корму і гарантована безпека від зараження свого акваріума різними хвороботворними організмами.
Поява в продажу сухих кормів не тільки не похитнуло продажі заморожених кормів , а посилило їх купівельну привабливість. Основною перевагою в порівнянні з сухими кормами для акваріумних риб є їх 100% природне походження.

При правильному підборі живого або свіжозамороженої корму, раціон харчування вашої риби є найбільш максимально наближеним до харчової бази біотопу походження виду риб. Як відомо основним завданням будь-якого акваріума є створення у себе вдома частки природного біотопу, який би в точності відтворював природні умови проживання для вашого виду риб, тим самим, забезпечуючи їм нормальний ріст, розмноження і яскравіть забарвлення. Професіональні акваріумісти усього світу зробили свій вибір, і вже більше 50-років з успіхом користуються замороженими кормами при годуванні своїх риб .
Сьогодні дуже важко знайти зоомагазин, де у продажу поруч з сухими та ін. кормами не були б представлені заморожені корми для акваріумних риб . Тільки в Європі налічується понад 40 фірм, що займаються виробництвом кормів для акваріумних риб в тому числі заморожених. Це такі відомі фірми як RUTO, AMTRA, BENKER"S, Aquaristik, Frostfutter-spezialist, PETMEN і інші. На нашому ринку зоотоварів вони стали з'являтися у продажу з 2001 року, з кожним днем, займаючи більш стійкі позиції на ринку кормів для акваріумних риб.
В Європі натуральний природний корм завжди цінувався вище і коштує на порядок дорожче в порівнянні з іншими видами кормів. Основний видобуток живих кормів для європейських держав проводиться на території України. Купуючи імпортні корми ми переплачуємо закордонним фірмам за транспортування, обробку і упаковку видобутого в наших водоймах продукту.
На сьогоднішній день наша країна є сировинним придатком іншої частини світу. Але з кожним роком кількість виробників якісної вже готової продукції в даному сегменті ринку на території України зростає. Готовий продукт вироблений в Україні з кожним днем займає більш тверді позиції на світовому ринку. Ми теж готові внести свої корективи в переділ ринку замороженних кормів для акваріумних риб .

Про корми Акварія
Фірма Акварія була заснована в березні 2001 року.
Основний напрямок виробництво кормів для акваріумних риб. У 2001 році нами був випущений корм під торговою маркою Акварія у вакуумній упаковці. У 2008р лінія преміум кормів в блістері під торговою маркою Грін Рівер. У 2012 запущена повністю автоматична лінія для випуску продукції в блістерній упаковці на 24 секції.
Всі наші корми виготовляються з натурального природного сировини, без будь-яких хімічних добавок. Сировина проходить ретельний відбір і ветеринарний контроль. Базові корми і суміші знезаражуються озоном.
Корми Акварія випускаються в двох видах упаковки (шоколадка і блістер). Вага упаковок 100гр. Вода додається тільки в кількості, необхідній для запобігання окислювальних процесів в момент заморожування і надання форми.
Упаковка в блістер проводитися на повністю автоматизованій лінії. Заморожування і загартовування проходить в камері шокової заморозки при -40С після чого продукція відправляється в камери зберігання при 20С. Відвантаження продукції проводитися в сертифікованих для продуктів харчування Термоящики. Ми поставляємо продукцію в усі населені пункти України, обслуговуємо понад 400 магазинів. Наші дієти для акваріумних риб розробляються за активної участі провідних акваріумістів України.

Про упаковку
Шоколадка
Ми є першими в світі хто почав пакувати заморожені корми для акваріумних риб в вакуумні пакети.
Вакуумна упаковка - складається з 5 шарів різних за складом бар'єрних плівок, які, доповнюючи один одного запобігають проникненню повітря і вологи із зовнішнього середовища тим самим, перешкоджаючи окисленню, розвитку мікроорганізмів і гнильних грибків усередині продукту. Терміни зберігання тим самим в порівнянні з блістерною упаковкою збільшені в 2 рази (за умови зберігання при 18С).
Блістер
Зручність у використанні блістерної упаковки при годуванні акваріумних риб безперечно вище інших видів упаковки (шоколадка, пластина і т.д.). А нова компактна форма блістерної упаковки розроблена нашою фірмою є новинкою на ринку заморожених кормів для акваріумних риб . Багато акваріумістів України і світу вже знайомі з кормами Акварія, що налічують понад 30 видів, як базових кормів, так і різних спеціальних сумішей. За весь час існування на ринку було отримано велику кількість позитивних відгуків від акваріумістів України і світу.