Криль - це найбільший представник зоопланктону, належить до родини Euphausia, і виду Антарктичний криль (Euphausia superba). Його тіло складається з двох основних частин - головогрудей і черевця, що мають відповідно грудні й черевні кінцівки. Забарвлення рожевувата, передня частина, у рачків, що активно харчуються, зеленкувата. Антарктичний криль живиться виключно мікроводоростями. Він є одним з найдрібніших і найчисельніших мешканців південного приполяр'я. Його кількість вимірюється не в "штуках", а в "мільйонах тонн". Euphausia superba живе величезними колоніями, перетворюючи, у весняний період, верхні шари океану в червоно-коричневий суп. Криль грає значну роль в харчових ланцюгах антарктичних вод: він є основною їжею для деяких видів китів, пінгвінів, тюленей і риб, птахів і ссавців.
М'ясо криля, ніжніше ніж у креветок, містить великий набір корисних білків, жирів, вуглеводів, амінокислот, мінеральних речовин і вітамінів. Криль багатий водо- й жиро- розчинними вітамінами: А, Д, В1, В2, В12, фолієвою та пантотеновою кислотами, біотином. Він містить найважливіші біогенні елементи, що входять до складу вітамінів, ферментів, гормонів. Особливо багато в м'ясі криля йоду, натрію, калію, магнію, кальцію. За своєю харчовою й біологічною цінністю він значно перевищує рибу.
Однією з основних переваг криля над іншими кормами тваринного походження є наявність в його складі астакстантину (Astaxanthin). За його вмістом криль займає друге місце після мікроводоростей Haematococcus. Астакстантин - це природній барвник, що належить до групи каратиноїдів і має дію антиоксиданту. Відомо, що каротиноїдні пигменти не синтезуються в тваринних тканинах і можуть надходити в організм риб лише з їжею. До недавна Астаксантин зрідка (з причини дорожнечі) використовувався лише для підсилення забарвлення риб. Але більш поглиблені дослідження показали, що даний каратиноїд не лише забарвлює рибу, але й зміцнює імунну систему, тим самим, забезпечуючи максимальне виживання та ріст риб, захищаючи, при цьому, організм від дії хімічних токсинів і важких металів.
За рахунок своєї дії він покращує внутріклітинний обмін речовин, підсилюючи дію та засвоюваність організмом риб вітамінів і мікроелементів. Практика рибоводства показує, що використання астаксантино-містких кормів, таких як м'ясо криля, дозволяє виростити ЗДОРОВУ Й ГАРНУ рибу з доброю репродуктивною функцією, а під час переднерестового переводу риби на годівлю м'ясом криля, покращується вихід ікри і зменшується відсотковий вміст відбракованих личинок.
М'ясо криля від АкваріА - оптимальний склад корисних мікроелементів і вітамінів плюс ЗДОРОВ'Я І КРАСА ВАШИХ РИБ.